Apple wypuścił jakiś czas temu dwa warianty telefonu – tani iPhone 7 i iPhone 7 Plus i podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń związanych z marką – ten model był również był bardzo oczekiwany i wywołał wiele szumu w Internecie. Przy jego debiucie było dużo emocji i po raz kolejny światowa firma informatyczna zaczęła podkreślać swoją obecność – bowiem te telefony zrobiły tak duże wrażenie iż ich popularność trwa po dziś dzień.

Do najważniejszych zalet iPhone 7 należą:

• lepsze wyświetlacze
• lepszy aparat
• rewolucyjne słuchawki
• większa bateria.

Zdaniem wielu fanów Apple tani iPhone 7 to najlepszy iPhone. Ale czy naprawdę tak jest? Oto szybkie spojrzenie na kilka najważniejszych zalet tego flagowego urządzenia.

Uwaga: Nie ma dużej różnicy między Apple iPhone 7 i 7 Plus, z wyjątkiem większego wyświetlacza i podwójnej tylnej kamery iPhone 7 Plus.

Tani iPhone 7 i jego zalety

Apple iPhone 7 jest wyposażony w nowy, wydajny układ A10, który zapewnia o 40% wyższą wydajność w porównaniu do układów A9 używanych w iPhone 6 i 6s. Aparat zawsze był mocną stroną produktów Apple, a najlepszym tego potwierdzeniem jest to, co zapewnia tani iPhone 7 – jest wyposażony w 12-megapikselowy aparat z tyłu, który rejestruje wspaniałe obrazy z niesamowitymi szczegółami. To po prostu zdaniem wielu jest najlepszy aparat, z jakiego dotychczas można było korzystać w jakimkolwiek smartfonie.

Firma Apple opracowała również przy okazji wydania tego modelu słuchawki całkowicie na nowo słuchawki – a wynikiem tego jest fakt, iż nie ma już gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Zamiast tego s ą dwie bezprzewodowe zatyczki do uszu, które Apple nazywa Airpods. To niesamowite, jak działa ta technologia! Wszystko, co musisz zrobić, to bezprzewodowo podłączyć te Airpody do iPhone’a 7 przez porty, i możesz słuchać muzyki, odbierać połączenia i nawet tańczyć – nie martwiąc się o przewody.

Ostatnią zaletą, o jakiej pozwolimy sobie wspomnieć jest żywotność baterii, która została mocno zwiększona w Apple iPhone 7 i 7s. Średnio daje to godzinę dodatkowej mocy niż to, co zapewniały modele iPhone’a 6.

Poznaj najważniejsze zalety iPhone’a 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *